SadzimyLasy

Jak działamy?

Dowiedz się więcej!

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat sadzenia lasów 

Powstaliśmy, aby aktywnie działać na rzecz ochrony środowiska

Czy wiesz, że jeden hektar lasu wchłania tyle dwutlenku węgla, ile w ciągu godziny wydycha go 200 osób? Ten sam hektar lasu w skali roku filtruje 16 m3 powietrza, wchłaniając 3600 kg węgla.

Twoje decyzje i Twój odpowiedzialnie prowadzony biznes ma ogromne znaczenia dla środowiska. Rozwijaj swoją firmę z poszanowaniem zasobów naturalnych i sadź drzewa. 

Sadzenie drzew to nie jest jedynie moda, ale konieczność w zindustrializowanym świecie, gdzie świadomi konsumenci w pierwszej kolejności wspierają odpowiedzialne i zaangażowane społecznie marki.

Jak
działamy?

Wybór liczby
drzewek

Wybierasz liczbę drzewek, jaką mamy posadzić w Twoim imieniu. Jeśli chcesz, możesz w tym także aktywnie uczestniczyć!

Sadzimy
Twoje drzewa!

Zaczynamy od przygotowania terenu. Kolejny krok to sadzenie! Sadzonki w Twoim imieniu zostaną posadzone zgodnie z terminami sadzeń.

Certyfikat
dla Ciebie

Po dokonaniu płatności, otrzymujesz od nas certyfikat potwierdzający sfinansowanie sadzenia drzew.

Potwierdzenie
posadzenia

Od zarządcy terenu, na którym posadziliśmy Twoje drzewa, otrzymujesz potwierdzenie zawierające lokalizację posadzonych drzew.

Twoja firma planuje aktywny event? Zaplanuj go z nami!

Dajemy firmom możliwość aktywnego uczestnictwa w sadzeniu zakupionych przez nie sadzonek. To nietuzinkowa inicjatywa, która pozwala połączyć integrację zespołu z ekologią. 
Przygotujemy dla Was część edukacyjną, przejdziemy do wspólnego sadzenia pod okiem specjalistów, a następnie zaprosimy do biesiady na łonie natury.

Strefa wiedzy

aktualności & newsy & blog