SadzimyLasy

Co zyskujesz?

Strategia CSR

Skorzystaj z szerokiego wachlarz możliwości zalesiania Polski, jakie dajemy firmom z różnych branżach i prowadź odpowiedzialny ekologicznie biznes.

Redukuj z nami emisję CO2

Sadzenie drzew wzmacnia wizerunku firmy
i buduje relacje społeczne

Przyciągaj klientów, którzy w pierwszej kolejności wspierają marki zaangażowane społecznie.

Strategia CSR to nie tylko moda, ale konieczność wynikająca z dynamiki zmian klimatycznych, jakie zachodzą na planecie pod wpływem działalności człowieka. 

Strategia CSR to podejście, w którym firmy działając w sposób odpowiedzialny społecznie i ekologiczny, niwelują m.in. pozostawiany po swojej działalności ślad węglowy. Oprócz oczywistych korzyści zyskują w oczach pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych.

Redukuj z nami emisję CO2

Sadź drzewa!
Wyróżni się na tle konkurencji

Redukuj z nami emisję CO2

Przyciągaj klientów, którzy w pierwszej kolejności wspierają marki zaangażowane społecznie. Sprawdź jak sadzenie nowych drzew można połączyć z różnymi branżami:

przetwórstwo drewna

Firmy z branży przetwórstwa drewna w swojej działalności wykorzystują duże ilości drewna. Warto pomyśleć o zwrocie naturze jej należności.

 • Sadzonka za daną ilość przerobionego drewna
  To świetna inicjatywa sadzić nowe drzewa za określoną wartość przerobionego drewna. Ty możesz czuć się odpowiedzialnie. A Twoi Klienci z pewnością to docenią.

przetwórstwo drewna

transport

transport

Transport nierozerwalnie wiąże się z emisją CO2. Niweluj pozostawiany przez siebie ślad węglowy.

 • Drzewo za każdy wykonany kurs
  Okaż certyfikaty za posadzone drzewa, które niwelują pozostawiany ślad węglowy. 

 • Drzewo za liczbę przejechanych kilometrów
  Sadź drzewa za określone przebiegi pokonywane przez Twoją flotę. Takie działanie zmieni spojrzenie kontrahenta na Twoją działalność a nowe drzewa będą produkować tlen dla nas wszystkich.

finanse

 • e-faktury 
  Wysłanie klientom papierowych faktur to uciążliwy i kosztowny obowiązek.  Zaproponuj swoim klientom zasadzenie drzewa w zamian za przejście na elektroniczny obieg dokumentów.
  Zyskasz Ty, Twój Klient i las.
 • Posadzone drzewo za określoną usługę
  Zamiast kolejnych zbędnych gadżetów, obdarowuj klientów możliwością posadzenia w ich imieniu drzew. Ten gest nie tylko zapadnie w pamięć, ale zmieni spojrzenie na Twoją firmę. 

finanse

e-commerce

e-commerce

 • Drzewo do nowo zarejestrowanego konta
  Daj nowym klientom możliwość posadzenie drzewa. To korzyść nie tylko dla Ciebie i planety, ale także dla klienta, który zyskuje świadomość, że współpracuje z odpowiedzialną społecznie marką.

 • Prezent urodzinowy
  Drzewo w formie prezentu urodzinowego to wspaniały pomysł na zaskakujący klienta prezent, który z pewnością podkreśli wasze relacje

 • Drzewo jako prezent za zakupy
  Obdaruj klienta posadzonym w jego imieniu drzewem. Taki gest zapada w pamięć! Klient spojrzy na Ciebie jako na firmę odpowiedzialną i umocni wasze relacje.

budownictwo

Społeczna odpowiedzialność w branży deweloperskiej ma ogromne znaczenie. Dajemy Ci szereg możliwości współpracy.

 • Sadzonka za  każdy metr budynku
  Pokaż, że środowisko nie jest Ci obojętne. Okaż certyfikat potwierdzający liczbę posadzonych drzew odpowiadającą metrażowi pozyskanych pod nowe inwestycje działek.
 • Posadzone drzewo za sprzedaną nieruchomość
  Podaruj klientom możliwość posadzenia drzewa przy podpisaniu umowy sprzedaży. Taki drobiazg nie tylko ociepli wizerunek firmy, ale pozwoli obserwować czas, jaki minął od podpisania umowy. 

budownictwo

Skorzystaj
z naszych pomysłów lub opowiedz nam
o swoich!

Każdy nowoczesny biznes musi być elastyczny i otwarty na wyzwania. Jeśli masz pomysł na połączenie sadzenia drzew z Twoją działalnością, powiedz nam o tym, a my wymyślimy, jak to  sprawnie zrobić.

Mamy wiedzę, doświadczenie i jesteśmy otwarci na nowe działania. Napisz do nas, a my zajmiemy się resztą!